Vraag naar duizenden reserveonderdelen voor COPMA 2000 Hydraulische laadkranen bij leveranciers wereldwijd. Bestel gemakkelijk hydraulica, motoronderdelen, pakkingen en vele andere onderdelen voor COPMA 2000 42.4, 35.3, 130.1, C 465/2, C 265/2 Hydraulische laadkranen van bij elk bouwjaar. Bespaar tijd en verhoog de kans dat u onmiddellijk het juiste onderdeel vindt aan de juiste prijs. Allemaal gratis!
Vragen worden automatisch doorgegeven aan de desbetreffende leveranciers. U betaalt de laagste prijs omdat leveranciers u graag als klant willen houden.
ventielblok is die nog te verkrijgen. nummers: CC0997b339 0L220310 17/12/97 dit zijn nummer die op het ventielblok staan. Is die nog verkrijgbaar. Gr. Piet-Wim Hak
speling bus achterste cilinder ontbreekt
Afstandbediening
Het aluminium blokje dat aan de zijkant van de hydrauliekventielen (propotionaal) zit.
ik zou graag de stikkerset vervangen en het ral kleur weten aub
Sticker voor bediening van de kraan
rubbergeleiders voor de olieleidinggeleiders van de uitschuifarm
Hoofdrelais en olietank Prijs en levertijd
Afschermkappen / bedieningssteun / pictogrammen of indicatoren van de bediening Is het mogelijk om eventueel een lijst van beschikbare onderdelen te verkrijgen? We hebben deze kraan 2ehands aangekocht. Maar de bekisting / afschermkappen / pictogrammen van de bediening is volledig weggeroest.
1x Afdichtset tbf hef cilinder 1x Lierkabel
Benaderingssensor voor de steunpoot.
Afdichtingen cilinders, allemaal
ik ben opzoek naar een ventiel blok met 4 functies .
Steunpoot links
filter
Volgordeventiel Merk HBS, type A 04040112.01/37-18
hmf 3720 k4. Ik zoek een afstands bediening en ontvanger.
Olie vat gescheurd nieuw onderdeel nodig.
Looking for a full set of stickers to use after repainting the crane.
De hijshaak hangt aan een meetpen. Wij zijn opzoek naar deze meetpen