Vraag naar duizenden reserveonderdelen voor HMF Hydraulische laadkranen bij leveranciers wereldwijd. Bestel gemakkelijk hydraulica, motoronderdelen, pakkingen en vele andere onderdelen voor HMF 260-T2, 5020-K6-RCS, 1820-K4, 2620-K5, 150-T2 Hydraulische laadkranen van bij elk bouwjaar. Bespaar tijd en verhoog de kans dat u onmiddellijk het juiste onderdeel vindt aan de juiste prijs. Allemaal gratis!
Vragen worden automatisch doorgegeven aan de desbetreffende leveranciers. U betaalt de laagste prijs omdat leveranciers u graag als klant willen houden.
Kraan is 12 volt uitvoering ben op zoek naar hydro pomp met zuigfilter en o ring persuitgang
ik ben opzoek naar een ventiel blok met 4 functies .
Volgordeventiel Merk HBS, type A 04040112.01/37-18
Motor unit 12 volt systeem
Benaderingssensor voor de steunpoot.
Beste, Ik ben op zoek achter de Piston voor het uitschuif gedeelte van een GLA 2000 S2, dit is een piston die twee maal uitschuift. Dit is van een oude laadkraan die ik gekocht heb, maar deze piston was er niet bij. dus verder gegevens heb ik ook niet. Kunnen jullie mij hiermee verder helpen? of waar vind ik een verdeler dichter in de buurt? Met vriendelijke groeten Verhellen Dries
Steunpoot links
Stalen leiding giek
ventiel handel
Graag spareparts lijst om onderdelen op te zoeken.
1 van de kabelgeleidingswielen is stuk. op het wiel staat de nummer 27 220.
Olie vat gescheurd nieuw onderdeel nodig.
ik zoek alle gele plaatjes met de kraan symbolen erop. voor bijde kanten . en alle stickers wie op de kraan horen. fabicagejaar niet zeker.
Het aluminium blokje dat aan de zijkant van de hydrauliekventielen (propotionaal) zit.
de poten van onze kraan kunnen omhoog en omlaag draaien. hiervoor moet je eerst een borgpen met een halve maan uit de poot trekken en deze daarna terugplaatsen. Helaas zijn deze afgebroken en kwijtgeraakt. we zouden hier graag 4 nieuwe voor bestellen.
hmf 3720 k4. Ik zoek een afstands bediening en ontvanger.
computer + kabelboom
Afstandbediening
ventielblok is die nog te verkrijgen. nummers: CC0997b339 0L220310 17/12/97 dit zijn nummer die op het ventielblok staan. Is die nog verkrijgbaar. Gr. Piet-Wim Hak
Afdichtingen cilinders, allemaal