TV 402 DT Compactor TV 402 DT specificaties & technische gegevens (2003—2011)

Gewicht: 2.7t – Vibratie: d – besturing: KL – motorfabrikant: Deutz – motortype: F2L – Transportatie lengte: m

Technische specificaties - TV 402 DT Compactor

Specificaties

Let op: Ieder datapunt wordt door de experts van het LECTURA Specs team geverifieerd. Echter, onvolledige data en fouten kunnen voorkomen. Voor aanpassingen en suggesties: Neem contact op met ons team.

Gewicht
2.7 t
Vibratie
d
besturing
KL
motorfabrikant
Deutz
motortype
F2L

Basismodel met ROPS-cabine

Speciale apparatuur

dieseldeeltjesfilter
No
Oscillatie
No
Compressie-controle
No
Airco
No

Koop & huur

Vergelijk Compactor TV 402 DT met andere Tandemtrilwalsen

Compactor TV 402 DT

Compactor TV 402 DT

Gewicht:
2.7 t
Vibratie:
d
besturing:
KL
motorfabrikant:
Deutz
Case 252

Case 252

Gewicht:
2.5 t
motorfabrikant:
Halz
MBU DV 25

MBU DV 25

Gewicht:
2.2 t
Vibratie:
d
motorfabrikant:
Deutz

Onderdelen & componenten

Ontvang eenvoudig reserveonderdelen voor Compactor TV 402 DT via een van onze partners

Reserveonderdelen

Informeer hier naar het reserveonderdeel van één van onze partners dat je zoekt door middel van een paar eenvoudige stappen en kies het beste alternatief. Of je nu een dealer of een operator bent, LECTURA kan je helpen. Bestel vandaag nog de reserveonderdelen voor Tandemtrilwalsen eenvoudig en wereldwijd.

Transport

Tandemtrilwalsen - Transport en vervoer

In het geval dat u voor uw bedrijfsmiddel vervoer kunt gebruiken kies dan voor onze service. Gebaseerd op het gewicht en de afmetingen van uw machine vraagt u nu de ideale transportaanbiedingen voor Tandemtrilwalsen aan! Om aan uw wensen te voldoen, bieden onze partners talreike opties en services.

Data beschikbaargesteld door Lectura logo