THD 17 A Dia Pumpen THD 17 A specificaties & technische gegevens (1996—2001)

debiet: 17m³/h – Druk klep: R 1 1/4 – levering hoogte: 9m – stroomverbruik: 0.6kW – Gewicht: 5.9kg – Model serie: THD

Technische specificaties - THD 17 A Dia Pumpen

Specificaties

Let op: Ieder datapunt wordt door de experts van het LECTURA Specs team geverifieerd. Echter, onvolledige data en fouten kunnen voorkomen. Voor aanpassingen en suggesties: Neem contact op met ons team.

debiet
17 m³/h
Druk klep
R 1 1/4
levering hoogte
9 m
stroomverbruik
0.6 kW
Gewicht
5.9 kg
Model serie
THD

Basismodel met uitlaat armatuur

Speciale apparatuur

230 V
No
400 V
No
Hogedruk uitvoering
No
Niveau control
No
Normal pressure type
No

Koop & huur

Vergelijk Dia Pumpen THD 17 A met andere Rioolpomp

Geen afbeelding beschikbaar

Dia Pumpen THD 17 A

debiet:
17 m³/h
Druk klep:
R 1 1/4
levering hoogte:
9 m
stroomverbruik:
0.6 kW
Emu-Pumpen KS 9 GG E

Emu-Pumpen KS 9 GG E

debiet:
14 m³/h
Druk klep:
1 ¼" C
levering hoogte:
22 m
stroomverbruik:
1.2 kW
oddesse Söffel D.1

oddesse Söffel D.1

debiet:
16 m³/h
Druk klep:
1 ¼”
levering hoogte:
12 m
stroomverbruik:
0.75 kW

Onderdelen & componenten

Ontvang eenvoudig reserveonderdelen voor Dia Pumpen THD 17 A via een van onze partners

Reserveonderdelen

Informeer hier naar het reserveonderdeel van één van onze partners dat je zoekt door middel van een paar eenvoudige stappen en kies het beste aanbod. Of je nu een dealer of een eigenaar bent, LECTURA kan je helpen. Bestel vandaag nog de reserveonderdelen voor Rioolpomp eenvoudig en wereldwijd.

Transport

Rioolpomp - Transport en vervoer

In het geval dat u voor uw bedrijfsmiddel transport kunt gebruiken kies dan voor onze service. Gebaseerd op omvang en gewicht vraagt u nu de beste transportaanbiedingen voor Rioolpomp aan! Om aan uw wensen te voldoen, bieden onze partners uitgebreide mogelijkheden.

Data beschikbaargesteld door Lectura logo