PSA2 500 Wacker PSA2 500 specificaties & technische gegevens (2001—2008)

debiet: 13.2m³/h – Druk klep: 2"/C – levering hoogte: 11m – stroomverbruik: 0.5kW – Gewicht: 10kg – Model serie: PSA2

Technische specificaties - PSA2 500 Wacker

Specificaties

Let op: Ieder datapunt wordt door de experts van het LECTURA Specs team geverifieerd. Echter, onvolledige data en fouten kunnen voorkomen. Voor aanpassingen en suggesties: Neem contact op met ons team.

debiet
13.2 m³/h
Druk klep
2"/C
levering hoogte
11 m
stroomverbruik
0.5 kW
Gewicht
10 kg
Model serie
PSA2

Basismodel met uitlaat armatuur

Speciale apparatuur

230 V
Yes
400 V
No
Hogedruk uitvoering
No
Niveau control
No
Normal pressure type
Yes

Download de datasheets (PDF)

Koop & huur

Vergelijk Wacker PSA2 500 met andere Rioolpomp

Wacker PSA2 500

Wacker PSA2 500

debiet:
13.2 m³/h
Druk klep:
2"/C
levering hoogte:
11 m
stroomverbruik:
0.5 kW
Wacker PS2 400

Wacker PS2 400

debiet:
12 m³/h
Druk klep:
2"/C
levering hoogte:
12.2 m
stroomverbruik:
0.4 kW

Onderdelen & componenten

Ontvang eenvoudig reserveonderdelen voor Wacker PSA2 500 via een van onze partners

Reserveonderdelen

Informeer hier naar het reserveonderdeel van één van onze partners dat je zoekt door middel van een paar eenvoudige stappen en kies het beste alternatief. Of je nu een dealer of een eindgebruiker bent, LECTURA kan je de juiste richting aanwijzen. Bestel vandaag nog de reserveonderdelen voor Rioolpomp eenvoudig en wereldwijd.

Transport

Rioolpomp - Transport en vervoer

Indien u voor uw bedrijfsmiddel vervoer nodig heeft kies dan voor onze service. Gebaseerd op afmetingen en gewicht van de machine vraagt u nu de ideale transportaanbiedingen voor Rioolpomp aan! Om aan uw wensen te voldoen, bieden onze partners uitgebreide opties en services.

Data beschikbaargesteld door Lectura logo