Grundodrill 4 X TRACTO-Technik Grundodrill 4 X specificaties & technische gegevens (2021—2026)

Max koppel: 1300Nm – Hefmoment van de giek: 43kN – druk: 43kN – Max opening ø: 250mm – Maximale boorlengte: 100m – aandrijfvermogen: 28.5kW

Technische specificaties - Grundodrill 4 X TRACTO-Technik

Specificaties

Let op: Ieder datapunt wordt door de experts van het LECTURA Specs team geverifieerd. Echter, onvolledige data en fouten kunnen voorkomen. Voor aanpassingen en suggesties: Neem contact op met ons team.

Max koppel
1300 Nm
Hefmoment van de giek
43 kN
druk
43 kN
Max opening ø
250 mm
Maximale boorlengte
100 m
aandrijfvermogen
28.5 kW
Gewicht
210 kg
Snijkop ø
80 mm
Model serie
Grundodrill

Speciale apparatuur

Two-gear mount
No
Meldsysteem elektrische schok
Yes
Hydr. koppelingwissel systeem
No

Koop & huur

Vergelijk TRACTO-Technik Grundodrill 4 X met andere Horizontale Boren

TRACTO-Technik Grundodrill 4 X

TRACTO-Technik Grundodrill 4 X

Max koppel:
1300 Nm
Hefmoment van de giek:
43 kN
druk:
43 kN
Max opening ø:
250 mm
Ditch Witch PT 1010

Ditch Witch PT 1010

Max koppel:
1125 Nm
Hefmoment van de giek:
39.92 kN
druk:
39.92 kN
Max opening ø:
200 mm

Onderdelen & componenten

Ontvang eenvoudig reserveonderdelen voor TRACTO-Technik Grundodrill 4 X via een van onze partners

Reserveonderdelen

Informeer hier naar het reserveonderdeel van één van onze partners dat je zoekt door middel van een paar eenvoudige stappen en kies het beste aanbod. Of je nu een dealer of een operator bent, LECTURA kan je helpen. Bestel vandaag nog de reserveonderdelen voor Horizontale Boren eenvoudig en wereldwijd.

Transport

Horizontale Boren - Transport en vervoer

In het geval dat u voor uw bedrijfsmiddel transport kunt gebruiken kies dan voor onze service. Gebaseerd op gewicht en afmetingen vraagt u nu de beste transportaanbiedingen voor Horizontale Boren aan! Om aan uw wensen te voldoen, bieden onze partners talreike mogelijkheden.

Data beschikbaargesteld door Lectura logo