spec chart - IC10 21x4 Continental
Specificaties
Let op: Ieder datapunt wordt door de experts van het LECTURA Specs team geverifieerd. Echter, onvolledige data en fouten kunnen voorkomen. Voor aanpassingen en suggesties: Neem contact op met ons team.
- Diameter
- 13 inch
- Banden constructie
- Bpt
- Bandentype
- TT
- Laadindex / Snelheidssymbool
- 98A5
- Model serie
- IC
Speciale apparatuur
- voorband
-
No
Download de datasheets (PDF)
Onderdelen & componenten
Ontvang eenvoudig reserveonderdelen voor Continental IC10 21x4 via een van onze partners
Informeer hier naar het reserveonderdeel van één van onze partners dat je zoekt door middel van een paar eenvoudige stappen en kies het beste alternatief. Of je nu een dealer of een operator bent, LECTURA kan je helpen. Bestel vandaag nog de reserveonderdelen voor Banden voor materiaalbehandeling eenvoudig en wereldwijd.
Transport
Banden voor materiaalbehandeling - Transport en vervoer
Indien u voor uw bedrijfsmiddel vervoer kunt gebruiken kies dan voor onze service. Gebaseerd op afmetingen en gewicht van de machine vraagt u nu de ideale transportaanbiedingen voor Banden voor materiaalbehandeling aan! Om aan uw wensen te voldoen, bieden onze partners uitgebreide opties en services.
Data beschikbaargesteld door