696 - 3 Deck Terex-Finlay 696 - 3 Deck specificaties & technische gegevens (2020—2022)

Gewicht: 40t – installatietype: RM – doekbreedte: 1.7m – doeklengte: 6.1m – aandrijving: D – aandrijfvermogen: 90kW

Technische specificaties - 696 - 3 Deck Terex-Finlay

Specificaties

Let op: Ieder datapunt wordt door de experts van het LECTURA Specs team geverifieerd. Echter, onvolledige data en fouten kunnen voorkomen. Voor aanpassingen en suggesties: Neem contact op met ons team.

Gewicht
40 t
installatietype
RM
doekbreedte
1.7 m
doeklengte
6.1 m
aandrijving
D
aandrijfvermogen
90 kW
Maximaal aantal schermen
3
Trechtercapaciteit
8 m³
Model serie
600

Type of plant: KU = skid unit, PB = impeller breaker , RM = mobile track, RA = mobile wheeled, CO = with container

Koop & huur

Vergelijk Terex-Finlay 696 - 3 Deck met andere Mobiele zeefinstallaties

Terex-Finlay 696 - 3 Deck

Terex-Finlay 696 - 3 Deck

Gewicht:
40 t
installatietype:
RM
doekbreedte:
1.7 m
doeklengte:
6.1 m
Anaconda SR514

Anaconda SR514

Gewicht:
33 t
installatietype:
RM
doekbreedte:
1.52 m
doeklengte:
4.33 m
Sandvik QA 430

Sandvik QA 430

Gewicht:
34 t
installatietype:
RM
doekbreedte:
1.5 m
doeklengte:
5.45 m

Onderdelen & componenten

Ontvang eenvoudig reserveonderdelen voor Terex-Finlay 696 - 3 Deck via een van onze partners

Reserveonderdelen

Informeer hier naar het reserveonderdeel van één van onze partners dat je zoekt door middel van een paar eenvoudige stappen en kies het beste alternatief. Of je nu een dealer of een eigenaar bent, LECTURA kan je adviseren. Bestel vandaag nog de reserveonderdelen voor Mobiele zeefinstallaties eenvoudig en wereldwijd.

Transport

Mobiele zeefinstallaties - Transport en vervoer

In het geval dat u voor uw bedrijfsmiddel vervoer kunt gebruiken kies dan voor onze service. Op basis van afmetingen en gewicht van de machine vraagt u nu de voordeligste transportaanbiedingen voor Mobiele zeefinstallaties aan! Om aan uw wensen te voldoen, bieden onze partners uitgebreide opties.

Data beschikbaargesteld door Lectura logo